top of page

Bezkazetová markíza JAMAJKA

Status

od 250 €

AUSTRALIA.jpg

Popis :

Jamajka je bezkazetová markíza odporúčaná ako tienenie terás reštaurácií alebo záhrad kaviarní. Dobre poslúži aj v domácej oddychovej zóne. Jeho odolná konštrukcia zaisťuje bezproblémové používanie aj v prípade intenzívneho používania, preto sa často volí pre komerčné aplikácie. Markízu Jamajka je možné doplniť o praktickú striešku, ktorá esteticky zakryje zrolovanú látku. Výklopné ramená markízy vyrobené z hliníka sú vybavené reťazou Flyer, ktorá dodatočne spevňuje kĺby markízy a zaručuje spoľahlivosť ich prevádzky po mnoho rokov. Ďalšou výhodou markízy je možnosť použitia rolety Rollo-Volant s nezávislým ručným pohonom.


  • Jednoduchá a pevná konštrukcia znamená, že aj v prípade intenzívneho používania bude táto markíza fungovať dlhé roky.

  • Navinutý materiál je možné dodatočne zaistiť prístreškom, ktorý je voliteľným príslušenstvom markízy.

  • Voliteľný Rollo-Volant s maximálnou výškou 1,2 m zvyšuje účinok markízy proti slnku a zároveň zvyšuje pocit súkromia. Maximálne rozmery markízy Rollo-Volant sú: šírka 5,9 m a vyčnievanie 3,1 m. Volant má nezávislý ručný pohon.  

  • Voliteľným doplnkom markízy sú teleskopické podpery, ktoré zvyšujú odolnosť systému proti vetru.

  • Pevnosť výklopných ramien markízy je navyše posilnená reťazovým systémom Flyer, ktorý zaručuje ich stabilný chod aj v prípade širokých markíz s veľkými výstupkami.

Dostupné farebné prevedenia :

australia_farebnePrevedenie.jpg

Technické parametre :

austrália_technickéParametre.jpg

Druh volánu :

bottom of page