top of page

Prístrešok pre auto Tarasola Carport

Tarasola Carport je lacnejšia alternatíva ku garáži. Jedná sa o moderný prístrešok na auto vyrobený z hliníkových profilov a trapézového plechu.

Tarasola Carport je moderný prístrešok na auto vyrobený z hliníkových profilov (nohy a rám) a trapézového plechu (strecha). Ide o pevnú, stálu strechu so systémom odvodu vody, ktorá chráni auto pred slnkom, dažďom, vetrom a snehom. Minimalistický tvar, estetické prevedenie, žiadne viditeľné upevňovacie prvky a výber farieb umožňujú Carport zapadnúť do akéhokoľvek prostredia.

Je to lacnejšie a jednoduchšie riešenie ako stavba štandardnej garáže. Inštalácia môže byť dokončená za jeden deň v závislosti od zvolenej možnosti a rozmerov.

Pevná strecha nie je len ochranou auta, ale aj skvelou príležitosťou na inštaláciu fotovoltaických panelov na strechu a vzniknutú elektrinu využiť na napájanie domácich spotrebičov alebo na nabíjanie elektromobilu.

V zostave s fotovoltaickými panelmi si môžete dokúpiť nabíjačku s úrovňou výkonu až 22kW, 32A, 3-fázovú s funkciou Demand Limitation Pro, umožňujúcu nabíjanie maximálnym dostupným výkonom bez jeho prekročenia.

Voliteľne si môžete objednať nižšiu striešku, ktorá zakryje plech viditeľný zospodu. Potom je spodok striešky vyrobený z estetickej látky s nosníkmi, do ktorých je možné namontovať LED Strip osvetlenie.

Technické parametre

Katalóg TARASOLA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page