top of page

Jednoduchá hliníková pergola ALUPERGOLA

Hliníková pergola ALUPERGOLA je designovo jednoduchá pergola s pevnou strechou, ktorá je cenovo dostupná.

Hliníková pergola ALUPERGOLA s pevnou strechou. Strecha môže byť z 16 mm komôrkového polykarbonátu v niekoľkých variantoch, ale aj z 8 mm bezpečnostného skla. Konštrukciu pergoly tvoria extrudované hliníkové profily tej najvyššej kvality, ošetrené kvalitnou práškovou farbou Tiger Drylac v štandardnej RAL 7016. Pergola je dodávaná so sklonom 8 ° (klesanie 14 cm na metre). Za príplatok je možné zvoliť sklon od 5 ° do 10 °. Hliníková pergola má v prednej časti odkvapový systém, ktorý odvádza dažďovú vodu do stojiny, kde je integrovaná odtoková rúrka. Stojiny v prednej časti sú z profilu 110 x 110 mm a majú štandardnú dĺžku 2500 mm. Pergola s pevnou strechou môže byť použitá v 1. a 2. snehovom pásme a je testovaná na zaťaženie snehom až 170 kg/m2.

Kvalitný produkt so zárukou 24 mesiacov. Odolný voči snehu, vetru, dažďu. Cenovo dostupný produkt. Najpredávanejší typ hliníkovej pergoly s pevnou strechou.

Integrovaný odkvap v prednej časti zabezpečí dokonalý odvod vody. Vhodné použitie do 2. snehového pásma so zaťažením 170 kg/m2. Vhodné o doplnenie o tienení (markíza alebo screenové rolety). Rozšíriteľnosť na zimnú záhradu pomocou posuvného zasklenia.

Možnosť integrovaného LED osvetlenia v strešných profiloch. V základnej ponuke štruktúrované povrchy (antracit). 16 mm polykarbonát alebo 8 mm bezpečnostné sklo. Minimálny rozmer (šírka x hĺbka): 2000 x 2000 mm. Maximálny rozmer (šírka x hĺbka): 15000 x 5000 mm.

Technické parametre

Katalóg ALUPERGOLA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page