top of page

Hliníková pergola PALERMO s posuvnou strechou

Terasová pergola PALERMO je z hľadiska funkčnosti a hospodárnosti ideálnou alternatívou pre zastrešenie terasy alebo záhrady.

Hliníkové pergoly s odsúvacou strechou majú zaujímavý a zároveň moderný dizajn, ktorý si nájde uplatnenie ako v záhrade tak aj v komerčných priestoroch. Tak, ako pri bioklimatických pergolach je k dispozícii množstvo doplnkovej výbavy. Možnosť plnoautomatizácie, osvetlenia, senzorov, screen roliet a pod. Strešná krytina je vyrobená z kvalitnej trojvrstvovej tkaniny Techprotekt 3D, ktorá odolá povetornostným podmienkam, a tak isto ochráni pred UV žiarením. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, bola navrhnutá tak, aby odolala vetru do rýchlosti až 120 km/h. Pergolu s posuvnou strechou je možné postaviť ako samostatne stojacu jednotku alebo priamym ukotvením na stenu domu. Odvod vody je integrovaný v podpornom profile (stojke), kladie sa veľký dôraz na detaily, čisté spoje bez viditeľných skrutiek, robustné prevedenie konštrukcie robí z pergoly zaujímavý a plnefunkčný prvok. V ponuke nájdete viac druhov pergol s posuvnou strechou.

Pergola PALERMO je z hľadiska funkčnosti a hospodárnosti ideálnou alternatívou pre zastrešenie terasy alebo záhrady. Vynikajúci návrh pre zákazníkov, ktorí hľadajú kompromis medzi praktickosťou a cenou. Tento model je nielen mimoriadne funkčný, ale tiež vyzerá veľkolepo.

Konštrukcia z extrudovaného hliníka a nerezovej ocele. Strecha prístrešku je vyrobená z vlnitého materiálu, ktorý účinne chráni pred slnkom a dažďom, odvádza dažďovú vodu na jednu stranu a zároveň je doplnkovým dekoratívnym prvkom pergoly.

Pergolu PALERMO je možné pohodlne ovládať ručne pomocou praktického lanka. Jedinečnou výhodou tohto produktu je možnosť aplikácie strešného modulu na existujúcu konštrukciu.

Technické parametre

Katalóg PALERMO

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page