top of page

Bioklimatická pergola WIN CLIMATIC Basic

Terasová pergola WIN CLIMATIC Basic je postavená na konštrukcii WIN CLIMATIC z extrudovaného hliníka. Bioklimatická pergola WIN CLIMATIC Basic má určité obmedzenia v doplnkovej výbave a spájaní modulov.

Bioklimatické pergoly sa čo raz častejšie stávajú obľúbeným záhradným prestrešením. Veľkou výhodou je nastavovanie sklonu hliníkových lamiel ktoré chránia pred slnkom ale aj pred nepriaznivým počasím. Bioklimatickú pergolu WIN CLIMATIC Basic je možné využívať celoročne. Moderná pergola WIN CLIMATIC Basic je jednoduchší produkt kde je pár obmedzení, čo sa týka hlavne v doplnkovej výbave. Vďaka použitiu najmodernejších technologií je vhodná ako riešenie pre všetky záhrady a terasy. Strechu tvoria hliníkové lamely ovládané v rozsahu od 0° do 135°, umožňujúce plnú kontrolu pred slnečným žiarením a ochranou pred zrážkami. Panaly pri modely Basic nie je možné kombinovať so zateplenou verziou. Celú pergolu a príslušenstvo je možné ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu. Konštrukcia vyrobená z extrudovaného hliníka, ošetrená práškovou farbou tej najvyššej kvality v rôznych farebných prevedeniach RAL robí pergolu bez údržbovú. Samozrejmosťou je možnosť automatizácie o ktorú sa postarajú doplnky od spoločnosti SOMFY. Bioklimatickú pergolu je možné postaviť ako voľne stojacu, alebo si môžete zvoliť ukotvenie priamo na dom.

WIN CLIMATIC BASIC je najrevolučnejší a najinovatívnejší, plne automatizované prestršenie terasy vyrobený z extrudovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele. Strecha pergoly pozostáva z lamiel, ktoré sa otáčajú od 0 do 135 stupňov a riadia úroveň prenikanie slnečných lúčov a ochrana pred nadmerným slnečným žiarením a zrážkami.

Pevná konštrukcia zaisťuje veľmi vysokú odolnosť voči zaťaženiu snehom a tlaku vetra. Porovnané k iným pergolám dostupným na trhu, WIN CLIMATIC BASIC je oveľa pevnejšia a stabilnejšia vďaka použitiu extra spevňujúcej vrstvy.

Najmodernejšie a integrované LED osvetlenie, senzory počasia, ohrievače a audio systém ovládaný cez Bluetooth sú len niektoré z mnohých dostupných riešení. Možnosť plne automatizovať pergolu.

Technické parametre

Katalóg WIN CLIMATIC Basic

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page