top of page

Bioklimatická pergola TOSCANA

Terasová pergola TOSCANA vyniká inovaciou, minimalistickým dizajnom a využitím najmodernejších technológií

Bioklimatické pergoly sa čo raz častejšie stávajú obľúbeným záhradným prestrešením. Veľkou výhodou je nastavovanie sklonu hliníkových lamiel od 0° do 135°, ktoré chránia pred slnkom ale aj pred nepriaznivým počasím. Bioklimatickú pergolu TOSCANA je možné využívať celoročne nakoľko lamely sú vodotesné a znesú aj záťaž pod snehom. Moderná pergola TOSCANA je výnimočná svojou konštrukciou kde sa kladie veľký dôraz na detaily. Konštrukcia vyrobená z extrudovaného hliníka, ošetrená práškovou farbou tej najvyššej kvality v rôznych farebných prevedeniach RAL robí pergolu bez údržbovú. Bioklimatické pergoly je možné vybaviť dodatočnou výbavou ako sú screen rolety, slnolamy, zasklenie, osvetlenie, ohrievač, ozvučenie... Samozrejmosťou je možnosť automatizácie o ktorú sa postarajú doplnky od spoločnosti SOMFY. Bioklimatickú pergolu je možné postaviť ako voľne stojacu, alebo si môžete zvoliť ukotvenie priamo na dom.

Bioklimatická pergola TOSCANA je výnimočná svojou inovačnou konštrukciou, minimalistickým dizajnom a použitím najmodernejšej technológie. Mohutná konštrukcia z extrudovaného hliníka je odolná voči vetru do 120 km/h a zaťaženiu snehom do 120kg. Voda zo zrážok je odvádzaná cez integrovaný systém ktorý je schovaný v nosných profiloch.

Lamely bioklimatickej pergoly sú vyrobené z hliníka, ktoré sa otáčajú (sklápajú) v rozsahu od 0° do 135°. Vďaka tomu tvoria ochranu nie len pred slnkom a zaručuje voľné prúdenie vzduchu, ale tiež dokonale ochráni pred nepriaznivým počasím. Lamely sú vodotesné, znesú aj zaťaž snehu.

Možnosť doplnkovej výbavy: zasklenie, screen rolety, ohrievače, osvetlenie, napojenie na diaľkový ovládač, slnolamy, automatizácia SOMFY, snímače počasia a pod.

Technické parametre

Katalóg TOSCANA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page