top of page

Kazetová markíza DAKAR

Status

od 250 €

AUSTRALIA.jpg

Popis :

Markíza Dakar je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú model s plnou kazetou, ktorá chráni materiál proti vonkajším faktorom. Kazeta má dodatočné tesnenia chrániace zrolovanú látku. Ramená využívajú reťazový systém Flyer, ktorý zaručuje ich spoľahlivý a bezpečný chod aj pri veľkých rozmeroch markízy. Modely s väčšou šírkou sú navyše vybavené podperami roletovej trubice, ktoré zabraňujú deformácii trubice, vďaka čomu sa látka rovnomerne natiahne. Konštrukcia markízy je vyrobená z extrudovaného hliníka, čo zabezpečuje jej vysokú odolnosť. Plastové bočné kryty sú lakované vo farbe konštrukcie.


  • Kazeta markízy je plne uzavretá, čo chráni látku pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.

  • Zaoblené boky a predná časť markízy harmonicky splývajú s fasádou budovy.  

  • Vďaka dodatočnému tesneniu použitému v prednom nosníku markízy je látka ešte lepšie chránená pred vonkajšími faktormi.

  • Pevnosť výklopných ramien markízy je navyše posilnená reťazovým systémom Flyer, ktorý zaručuje ich stabilný chod aj v prípade širokých markíz s veľkými výstupkami.

  • Voliteľným doplnkom markízy sú teleskopické podpery, ktoré zvyšujú odolnosť systému proti vetru. Pre markízu Dakar je k dispozícii iba verzia Standard.

Dostupné farebné prevedenia :

australia_farebnePrevedenie.jpg

Technické parametre :

austrália_technickéParametre.jpg

Druh volánu :

bottom of page