top of page

Tehlový obklad KING KLINKER

Vďaka tradičnému výrobnému postupu, nemennému po tisíce rokov, a prírodnej surovine, ktorou je hlina, má tehlový obklad KING KLINGER prírodný a jedinečný charakter.

Kolekcia je kráľovskou voľbou medzi fasádnymi klinkerovými dlaždicami – návrhom pre odvážnych ľudí, ktorí radi porušujú rutinu. Dlaždice v kolekcii King Size sa vyznačujú oveľa väčším formátom ako tradičné dlaždice (490 mm x 52 mm). Prekvapivé proporcie dodávajú fasáde mimoriadne elegantný, exkluzívny vzhľad. Kolekcia King Size obsahuje škálu farieb obkladačiek: od výraznej, tehlovo červenej, dymovo hnedej, cez sivú a odtiene antracitovej až po opalizujúcu čiernu.

Fasáda z klinkerových škridiel KING KLINKER je výbornou voľbou ako pre budovy navrhnuté v tradičnom štýle, tak aj pre veľmi modernú architektúru. Prírodná keramika vypálená pri teplote vyššej ako 1000ºC vyzerá vždy dobre a nevyžaduje žiadnu renováciu. Klinker patrí medzi najodolnejšie voči poškodeniu, nečistotám, vlhkosti či chemikáliám fasádnych materiálov.

Produkty King Klinker majú veľmi nízku nasiakavosť, sú mrazuvzdorné, ohňovzdorné a spĺňajú všetky európske normy a požiadavky na ETICS. Klinkerové dlaždice King Klinker sú šetrné k životnému prostrediu a majú certifikát environmentálneho produktu EPD.

Moderná technologická linka KING KLINKER vďaka svojej flexibilite umožňuje výrobu obkladov a dlažieb v rôznych farbách, formátoch a štruktúrach. Pokročilá technológia nám dáva prístup k neobmedzeným možnostiam vývoja produktov pri zachovaní najvyšších parametrov. Ponuka KING KLINKER pozostáva z viac ako 200 druhov klinkerových dlaždíc.

Technické parametre

Katalóg KING KLINKER

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page