top of page

Hliníková pergola VERONA s posuvnou strechou

Terasová pergola VERONA s posuvnou strechou je veľmi elegantné prestrešenie terasy. Poskytuje najmodernejšie technologické riešenia, a v podstate tvorí veľmi funkčnú konštrukciu.

Hliníkové pergoly s odsúvacou strechou majú zaujímavý a zároveň moderný dizajn, ktorý si nájde uplatnenie ako v záhrade tak aj v komerčných priestoroch. Tak, ako pri bioklimatických pergolach je k dispozícii množstvo doplnkovej výbavy. Možnosť plnoautomatizácie, osvetlenia, senzorov, screen roliet a pod. Strešná krytina je vyrobená z kvalitnej trojvrstvovej tkaniny Techprotekt 3D, ktorá odolá povetornostným podmienkam, a tak isto ochráni pred UV žiarením. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, bola navrhnutá tak, aby odolala vetru do rýchlosti až 120 km/h. Pergolu s posuvnou strechou je možné postaviť ako samostatne stojacu jednotku alebo priamym ukotvením na stenu domu. Odvod vody je integrovaný v podpornom profile (stojke), kladie sa veľký dôraz na detaily, čisté spoje bez viditeľných skrutiek, robustné prevedenie konštrukcie robí z pergoly zaujímavý a plnefunkčný prvok. V ponuke nájdete viac druhov pergol s posuvnou strechou.

Hliníková pergola VERONA je produkt, ktorý dokonale zapadá do najmódnejších trendov súčasnej architektúry. Vyniká mimoriadne štýlovým, minimalistickým dizajnom. Dizajn, ktorý zachováva pravé uhly, dokonale ladí s modernými budovami. Pozostáva z prvkov vyrobených z najkvalitnejších materiálov – extrudovaného hliníka a horizontálnej strechy pokrytej trojvrstvovou tkaninou Techprotect 3D.

Konštrukcia hliníkovej pergoly VERONA sa javí vizuálne ako ľahká, no v skutočnosti je veľmi odolná a odolná voči poveternostným vplyvom. Neuškodí jej ani 120 km/h vietor. V tejto verzii materiál smeruje vodu na jednu stranu. Je tu však možnosť osadiť dodatočný bočný žľab, diskrétne umiestnený v konštrukcii.

Možnosť doplnkovej výbavy: zasklenie, screen rolety, ohrievače, osvetlenie, napojenie na diaľkový ovládač, slnolamy, automatizácia SOMFY, snímače počasia a pod.

Technické parametre

Katalóg VERONA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page