top of page

Hliníková pergola PORTOFINO s posuvnou strechou

Terasová pergola PORTOFINO s posuvnou strechou je veľmi elegantné prestrešenie terasy. Poskytuje najmodernejšie technologické riešenia, a v podstate tvorí veľmi funkčnú konštrukciu.

Hliníkové pergoly s odsúvacou strechou majú zaujímavý a zároveň moderný dizajn, ktorý si nájde uplatnenie ako v záhrade tak aj v komerčných priestoroch. Tak, ako pri bioklimatických pergolach je k dispozícii množstvo doplnkovej výbavy. Možnosť plnoautomatizácie, osvetlenia, senzorov, screen roliet a pod. Strešná krytina je vyrobená z kvalitnej trojvrstvovej tkaniny Techprotekt 3D, ktorá odolá povetornostným podmienkam, a tak isto ochráni pred UV žiarením. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, bola navrhnutá tak, aby odolala vetru do rýchlosti až 120 km/h. Pergolu s posuvnou strechou je možné postaviť ako samostatne stojacu jednotku alebo priamym ukotvením na stenu domu. Odvod vody je integrovaný v podpornom profile (stojke), kladie sa veľký dôraz na detaily, čisté spoje bez viditeľných skrutiek, robustné prevedenie konštrukcie robí z pergoly zaujímavý a plnefunkčný prvok. V ponuke nájdete viac druhov pergol s posuvnou strechou.

Hliníková pergola PORTOFINO je mimoriadne všestranná, elegantná terasová konštrukcia. Spája v sebe jednoduchosť, odolnosť a pohodlie. Využíva najmodernejšie technologické riešenia, preto ide o mimoriadne funkčnú konštrukciu. Skladá sa z najkvalitnejších materiálov – extrudovaných hliníkových profilov a strešnej krytiny s trojvrstvovou tkaninou Techprotect 3D, vykazujúcou odolnosť voči zrážkam a UV žiareniu.

Odsúvacia strecha pergoly PORTOFINO sa skladá z najkvalitnejších materiálov – extrudovaných hliníkových profilov a strešnej krytiny s trojvrstvovou tkaninou Techprotect 3D, vykazujúcou odolnosť voči zrážkam a UV žiareniu. V zimnom období sa odporúča stiahnuť, nie je potrebné úplne demontovať.

Možnosť doplnkovej výbavy: zasklenie, screen rolety, ohrievače, osvetlenie, napojenie na diaľkový ovládač, slnolamy, automatizácia SOMFY, snímače počasia a pod.

Technické parametre

Katalóg PORTOFINO

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page