top of page

Hliníková pergola HORECA s posuvnou strechou

Terasová pergola HORECA je ideálnym riešením, ako v krátkom čase a s nízkymi nákladmi zväčšiť úžitkovú plochu vašej reštaurácie či hotela aj o niekoľko stoviek metrov štvorcových.

Hliníkové pergoly s odsúvacou strechou majú zaujímavý a zároveň moderný dizajn, ktorý si nájde uplatnenie ako v záhrade tak aj v komerčných priestoroch. Tak, ako pri bioklimatických pergolach je k dispozícii množstvo doplnkovej výbavy. Možnosť plnoautomatizácie, osvetlenia, senzorov, screen roliet a pod. Strešná krytina je vyrobená z kvalitnej trojvrstvovej tkaniny Techprotekt 3D, ktorá odolá povetornostným podmienkam, a tak isto ochráni pred UV žiarením. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, bola navrhnutá tak, aby odolala vetru do rýchlosti až 120 km/h. Pergolu s posuvnou strechou je možné postaviť ako samostatne stojacu jednotku alebo priamym ukotvením na stenu domu. Odvod vody je integrovaný v podpornom profile (stojke), kladie sa veľký dôraz na detaily, čisté spoje bez viditeľných skrutiek, robustné prevedenie konštrukcie robí z pergoly zaujímavý a plnefunkčný prvok. V ponuke nájdete viac druhov pergol s posuvnou strechou.

Odolná a nepriepustná konštrukcia pergoly HORECA, trvalo spojená s budovou je mimoriadne bezpečná a odolná proti vetru do 120 km/h, dažďu a dokonca aj snehu. Dôležité je, že na inštaláciu konštrukcie nie sú potrebné žiadne povolenia. Vďaka tomu môžete v priebehu niekoľkých týždňov rozšíriť svoje priestory až o niekoľko stoviek metrov štvorcových.

Umožňuje užívať si čerstvý vzduch bez ohľadu na prevládajúce poveternostné podmienky a svojimi estetickými a funkčnými vlastnosťami láka zákazníkov počas celého roka. Môžete tak získať ďalší priestor pre špeciálne akcie a akcie pod holým nebom, svadby, spoločenstvá alebo jednoducho pre každodenné využitie reštaurácie.

Možnosť doplnkovej výbavy: zasklenie, screen rolety, ohrievače, osvetlenie, napojenie na diaľkový ovládač, slnolamy, automatizácia SOMFY, snímače počasia a pod.

Technické parametre

Katalóg HORECA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page