top of page

Zasklenie

Elegantné a komfortné zasklenie terasy ochráni pergolu pred nepriaznivým počasím a pritom neobmedzí výhľad na okolie. Sklené posuvné panely sú funkčné a zároveň veľmi pôsobivé.

Posuvné sklenené panely sú funkčné a mimoriadne pôsobivé. Systém tvoria bezrámové panely z tvrdeného skla s hrúbkou 10 mm, ktoré sa posúvajú pomocou koľajníc na päťstopovom hliníkovom profile. Sklenená konštrukcia umožňuje predĺžiť záhradnú sezónu od skorej jari do neskorej jesene. Okrem toho účinne chráni interiér pergoly pred nečistotami a hlukom, a zároveň Vás neobmedzuje v jej plnom využití.

Systém tvoria bezrámové sklenené panely z kaleného skla s hrúbkou 10 mm, ktorá sa posúvajú na kolieskach umiestnených na hliníkovom profile s troj, štvor alebo päť radovým vedením.

Zasklenie je možné osadiť už do existujúcej pergoly. V kombinácií s príslušenstvom na vykurovanie je možné využívať pergolu prakticky celosezónne. Tvrdené sklo je maximálne odolné voči klimatickým zmenám a nie potrebné ho demontovať.

Pri zasklení pergoly získate maximálny komfort, skvelú ochranu a jedinečný dizajn. Sklenenú výplň je možné vybaviť zámkom.

Technické parametre

Katalóg ZASKLENIE

Orientačný cenník

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page