top of page

Slnolamy / Shutters

Slnolamy / Shutters je inovatívny systém ktorý chráni priestor a umožňuje užívateľom upraviť si ho podľa svojich individuálnych potrieb.

Slnolamy alebo inak povedané mobilné steny sú obľúbeným doplnkom pergol. Ich inštaláciou získate súkromie, ochranu pred slnečným žiarením, nepriaznivým počasím. Konštrukcia je vyrábaná z extrudovaného hliníka, výplň z dreva alebo PVC čo ma za dôsledok krásny a čistý dizajn, ktorý skvele zapadne do exteriéru záhrady. Vďaka jednoduchej montáži a možnosti prispôsobenia veľkosti panelov, individuálnemu prispôsobeniu dizajnu sú naše produkty ideálne aj pre montáž balkónových výklenkov.

Každý model môže byť prispôsobený ku kompozícií exteriéru a zároveň ju vizuálne obohatiť. Vďaka jednoduchej montáži a možnosti prispôsobiť veľkosť panelov k individuálnemu projektu sú naše výrobky vhodné aj na použitie pre balkóny a iné prestrešenie.

Konštrukcia z extrudovaného hliníka, výplň drevo alebo PVC. Slnolamy ochránia pred slnečným žiarením, vytvoria dokonalé súkromie. K dispozícií je na výber z dvoch variant horizontálne / vertikálne.

Slnolamy sa stávajú čoraz obľúbenejšou variantov pre získania súkromia. Rýchla montáž, bezúdržbová konštrukcia a mnoho ďalších výhod.

Technické parametre

Katalóg SLNOLAMY / SHUTTERS

Orientačný cenník

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page