top of page

Screen rolety

Textilné rolety SCREEN / SCREEN ZIP sú funkčnou ochranou terasy a objektu pred nadmerným slnečným žiarením a teplom, ktorá navyše vytvára dokonalý tieň.

Rolety sú dostupné vo variante so zipsom alebo vo vodiacich lištách. Výborne fungujú ako štít chrániaci interiéry pred silnými nárazmi vetra, ale aj hmyzu či nečistôt. Konštrukcia z extrudovaného hliníka chránená roletami ZIP je pevná a nepriepustná. Štvorcová konštrukcia zároveň dokonale ladí s modernou architektúrou. Rolety sa dajú použiť na pergoly, balkóny, lodžie, terasy a dokonca aj na kancelárske budovy a súkromné ​​domy.

V ponuke nájdete dve varianty screen roliet. Jedna je tkz. na zips a druhá vo vodiacej lište. Konštrukcia z extrudovaného hliníka do ktorej boli montované rolety ZIP tvoria pevnú a tesnú ochranu pred nepriaznivým počasím.

Rolety sú vyrábané a dodávané od Belgického výrobcu COPACO, čo je dôsledok dlhej životnosti. Rolety je možné plne automatizovať.

Rolety je možné namontovať už na existujúcu pergolu ako doplnkovú výbavu. K dispozícií aj pod omietková verzia, Rolety sú skvelím doplnkom aj pre rodinné domy, reštaurácie a iné objekty.

Technické parametre

Katalóg SCREEN ROLETY

Orientačný cenník

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page