top of page

Príslušenstvo

Doplnky Vám umožnia naplno využiť potenciál pergoly a vytvoriť atmosféru podľa Vašich predstáv. Doplnky je možné namontovať aj na existujúcu pergolu, všetky doplnky sa vyrábajú na mieru.

Vďaka množstvu doplnkov dokážete z pergoly vytvoriť jedinečný priestor nielen pre relax. Všetky doplnky je možné namontovať aj na existujúce pergoly, prístrešky. Oddych vonku sa dá ľahko zatraktívniť tým, že mu dodáte tú správnu atmosféru. Príjemná hudba na pozadí dodá lesk každej párty, stretnutiam s blízkymi alebo jednoducho relaxu po práci. Nepriaznivé počasie nemusí urobiť terasu nepoužiteľnou. Sálavé teplo vám umožňuje stále si užívať jej čaro. Jedným z najčastejšie vyberaných doplnkov pre pergoly je systém automatizácie.Osvetlenie je veľmi dôležitou súčasťou vybavenia markíz či pergol. Použitie LED spotov alebo špeciálneho LED pásika predĺži čas strávený na terase a vytvorí jedinečnú večernú atmosféru.

Po sezóne sú dni nevyhnutne chladnejšie. Nepriaznivé počasie nemusí urobiť terasu nepoužiteľnou. Sálavé teplo Vám umožňuje stále si užívať jeho čaro. Tepelná energia vyžarovaná žiarovkami ohrieva (bez strát) ľudí vo svojom dosahu. Štandardne sa montuje na stenu budovy alebo strop pergoly, je možné zvoliť aj iné umiestnenie. Súprava je dodávaná s praktickým diaľkovým ovládačom na nastavenie intenzity ohrevu.

Osvetlenie je veľmi dôležitou súčasťou vybavenia markíz či pergol. Použitie LED spotov alebo špeciálneho LED pásika predĺži čas strávený na terase a vytvorí jedinečnú večernú atmosféru. Systém je možné pohodlne ovládať pomocou nástenného vypínača alebo diaľkového ovládača. Osvetlenie je možné diskrétne namontovať na lamely alebo vodidlá pergoly. Je nielen funkčný, ale aj veľmi štýlový.

Jedným z najčastejšie vyberaných doplnkov pre pergoly je systém automatizácie počasia. Ponúkame senzory vetra, dažďa a snehu. Vďaka nim sa pri nepriaznivých poveternostných podmienkach automaticky stiahne látka alebo prístrešok. Ide o mimoriadne praktické riešenie, ktoré umožňuje výrazne predĺžiť životnosť celej konštrukcie.

Technické parametre

Katalóg PRÍSLUŠENSTVO

Orientačný cenník

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page