top of page

Markíza BORA

Bočná markíza BORA, montovaná kolmo k zemi, poháňaná pružinou. Jednoduchá a pevná konštrukcia z extrudovaného hliníka.

BORA je bočná markíza používaná ako ľahké prekrytie terás a iných neštandardných priestorov. Jeho výhodou je možnosť prispôsobenia veľkosti obrazovky individuálnym potrebám, ako aj možnosť uchytenia montážnej úchytky ako na stenu pomocou nástenného držiaka, tak aj na zem pomocou stĺpika. Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka, ktorý zaručuje trvanlivosť a odolnosť. Po zložení poťahu je látka zaistená v kazete a celý systém zaberá málo miesta.

Konštrukcia systému je vyrobená z extrudovaného hliníka, ktorý zaisťuje odolnosť a pevnosť markízy. Chráni pred intenzívnym slnečným žiarením a poskytujú súkromie.

Jednoduchá konštrukcia a pevné spracovanie. Tri varianty montáže predného stĺpika na rôzne povrchy. Vďaka svojim estetickým hodnotám, okrem tieniacej a deliacej funkcie, môže byť Bora dokonalým dekoratívnym prvkom budovy.

Markízové látky sú vyrábané na báze vysokokvalitných materiálov, pokryté impregnačným prostriedkom, ktorý tvorí ochrannú bariéru a zvyšuje odolnosť voči nečistotám.

Technické parametre

Katalóg BORA

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page