top of page

Bioklimatická pergola WIN CLIMATIC

Terasová pergola WIN CLIMATIC je vyrobená z najkvalitnejšieho extrudovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele, čo z nej robí celoročný produkt s mimoriadnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom.

Bioklimatické pergoly sa čo raz častejšie stávajú obľúbeným záhradným prestrešením. Veľkou výhodou je nastavovanie sklonu hliníkových lamiel ktoré chránia pred slnkom ale aj pred nepriaznivým počasím. Bioklimatickú pergolu WIN CLIMATIC je možné využívať celoročne. Moderná pergola WIN CLIMATIC je plne automatizované zastrešenie terasy. Vďaka použitiu najmodernejších technologií je jednoducho najlepšie riešenie pre všetky záhrady a terasy. Strechu tvoria hliníkové lamely ovládané v rozsahu od 0° do 135°, umožňujúce plnú kontrolu pred slnečným žiarením a ochranou pred zrážkami. Celú pergolu a príslušenstvo je možné ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu. Konštrukcia vyrobená z extrudovaného hliníka, ošetrená práškovou farbou tej najvyššej kvality v rôznych farebných prevedeniach RAL robí pergolu bez údržbovú. Bioklimatické pergoly je možné vybaviť dodatočnou výbavou ako sú screen rolety, slnolamy, zasklenie, osvetlenie, ohrievač, ozvučenie... Samozrejmosťou je možnosť automatizácie o ktorú sa postarajú doplnky od spoločnosti SOMFY. Bioklimatickú pergolu je možné postaviť ako voľne stojacu, alebo si môžete zvoliť ukotvenie priamo na dom.

Bioklimatická pergola WIN CLIMATIC je vyrobená z najkvalitnejšieho extrudovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele, čo z nej robí celoročný produkt s mimoriadnou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Bezkonkurenčná odolnosť voči snehu. (do 5000kg pre maximálny rozmer pergoly)

Strechu tvoria hliníkové lamely ovládané v rozsahu od 0° do 135°, umožňujúce plnú kontrolu pred slnečným žiarením a ochranou pred zrážkami. Vďaka použitiu najmodernejších technológií, celú pergolu a príslušenstvo je možné ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu.

Najmodernejšie a integrované LED osvetlenie, senzory počasia, ohrievače a audio systém ovládaný cez Bluetooth sú len niektoré z mnohých dostupných riešení. Možnosť plne automatizovať pergolu.

Technické parametre

Katalóg WIN CLIMATIC

Orientačný cenník

Doplnky + Príslušenstvo

Pre kompletné informácie nás neváhajte kontaktovať

SHOWROOM
ul. Na Bystričku 44, 036 01 Martin  info@extera.sk  |  Tel: +421 914 214 250

Ďakujeme, v blízkej dobe Vás budeme kontaktovať

bottom of page